HAKKIMIZDA

KENAN
Biz Kimiz?

KG Medya, Uzun yıllar Anadolu Ajansı’nda müdür olarak görev yapan Kenan Gürbüz tarafından kuruldu. Gazetecilik mesleği ile ilgili çok sayıda ulusal ve Uluslar arası ödülün sahibi olan Kenan Gürbüz, tarafından kurulan “KG Medya” Muğla’da medya alanında ilkleri hayata geçirdi.
KG Medya, “Profesyonel Film ve Fotoğraf Çekimi, Havadan Görüntü ve Fotoğraf Çekimi, Türkçe-İngilizce Kitap, Medya ve İletişim Danışmanlığı, Anket Çalışması, Grafik Tasarım, Gazete ve Dergi Tasarımı, Medya, Tanıtım Organizasyon ve Baskı İşleri, Web Tasarım, Organizasyon” çalışmalarının yanı sıra bünyesindeki yerel gazete ve haber ajansı aracılığı ile habercilik faaliyetlerinde bulunuyor.

Nasıl Çalışıyoruz?

KG Medya ekibi olarak, medya ve danışmanlık sektöründe , “En İyi Olmak” olma hedefiyle yola çıktık. Öncelikli amacımız, çözüm ortağı olacağımız müşterilerimizin memnuniyeti. Bugüne kadar yaptığımız çalışmaların tamamında, “Stratejik Planlama” ekibimiz sayesinde başarılı işlere imza attık.
Yaptığımız işlerdeki Felsefemiz, “Dikkat”, “Özen”, “Çalışma”, “İnanç” “Pozitif Bakış Açısı” ve en önemlisi , “Çözüm ortağı olduğumuz kişi ve işletmelerle ekip ruhu içinde çalışmak”…
KG Medya, olarak birlikte çalıştığımız insanların, değerlerini, deneyim ve birikimlerini, gözlem ve katkılarını çok önemsiyoruz. Başarımızı, “Ortak Akıl ve Ekip Ruhu” ile hareket etmeye bağlıyoruz.
KG Medya, olarak size özgü, size özel çözümleri hayata geçirmek için hazırız.
Bu işin stratejik bir yönetim sanatı olduğunu düşünüyoruz. Hem dışarıdan bir göz olarak objektif kalabilmenin, hem de içeriden bir göz olarak iş ortağımızla bütünleşebilmenin çok önemli olduğuna inanıyoruz.
Sevdiğimiz işi yapabilmenin mutluluğunu, heyecanını taşıyoruz. Bu nedenle de kendimiz çok şanslı hissediyoruz.
Unutmayın; her algı gerçektir. Nasıl algılandığınız sizin gerçeğinizi oluşturur.

NASIL GÖRÜNMEK İSTİYORSUNUZ?

KARAR SİZİN!

Neler Yapıyoruz?

KG Medya, hizmet sunduğu ve “ iş ortağı” olarak kabul ettiği müşterilerinin hedeflerine ulaşma yolunda gereksinim duyduğu medya alanındaki iletişim amaçlarını stratejik bir bakış açısıyla planlar ve geliştirir.
Hayata geçirmeyi kararlaştırdığı, yol haritalarını 1,3,6 ve 12 aylık dönemlerde hayata geçirir.

EKİBİMİZ
Ekibimiz, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi hedefleyen, stratejik düşünebilen, üretebilen, yüreğini ve aklını koyarak çalışmanın başarıyı beraberinde getireceğine inanan bir düşünceye sahip.
Ekibimiz, amatör ruh ve profesyonel çalışma anlayışı ile çalışan, iş ortaklarına en iyi çözüm modelleri oluşturmak için sürekli araştıran, analiz yapan, ölçümleyen, değerlendiren, sürdürülebilir başarılar için büyük hedefleri olan kişilerden oluşuyor.
Enerjimizi korkulara, imkansızlıklara değil, hedeflerimize ve ideallerimize verdiğimizde büyük mucizeler ortaya çıkacağına yürekten inanıyoruz